Ne istediğini bilen bayan arkadaş

Yayınlanma Tarihi: 15-04-2016 15:43:07 | İlan Sahibi: bulent | ŞEHİR: istanbul | Comments |

Merhaba, Öncelikle rica ediyorum ilanı doğru okursanız çok ama çok sevinirim..!
Malumunuz üzere şu an bulunduğumuz sayfada abuk subuk saçma sapan, okuyunca dudak uçuklatan, yazanın kendisinin bile inanmayacağı, öylesine yazılmış ilanlarla kıyaslanmasını veya yorumlanmasını bile anlamsız buluyorum...
Kısaca kendimden bahsedeyim, Ben 43 yaşına girmek üzere olan efendiliğine güvenen, biraz fazla açıksözlü, kendini ve karakterini seven, özgüveni olan, asla ama asla ısraretmeyen, kimseyi yargılamayan ve yargılanmasına fırsat vermeyen, gayet mantıklı ve gerçekçi kişilik sahibi biriyim.. Bu yazmamla olmaz bunu konuşunca da anlayacaksınız zaten..
Velhasıl kelam, Boş boş konuşmak istemiyorum olacakları söylemek istiyorum ; Titiz, aklı başında, ne istediğini bilen, en az benim kadar açıksözlü, bakımlı, özgüven sahibi, karakterli, konuşkan ve eğlenceli bir bayan arkadaşla onunda onay vereceği güzel ve kaliteli bir ortam yaratılarak, ara ara yani 10/15 günde bir gizlilik ve güven duygusu şartıyla, abartmadan istemek kaydıyla maddi olarakta destek vermek şartı ile, 1/2 saatlik değil kaliteli bir zaman dilimi geçirmek istiyorum..!!
(Maddiyat elbette önemli ama abartmamakta önemli.. hoş gerçi istemesine gerek bile kalmadan gereği zaten yapılacaktır.. )
İlanı okumaya zahmet gösteren bayan arkadaşlara teşekkür ederim..
İlanı okuyup ta anlayarak İletişim kurmak isteyen bayan arkadaşlar için mail : bulentatacan@windowslive.com mail atınız veya 05558782343 tlf veya whatsapp ulaşırmısınız rica etsem..
Esen kalın..

İletişim bulent: Ne istediğini bilen bayan arkadaş

Telefon: 05558782343

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder