Evden Eve Nakliyat

Yayınlanma Tarihi: 24-08-2017 11:26:54 | İlan Sahibi: İbrahim Şasi | ŞEHİR: izmir | ADRES: İnkılap, Şirinyer Metro İstasyonu, 35380 Buca/İzmir, Türkiye | Comments |

Asansörlü Taşımacılığın En Doğru Adresi
Evden eve nakliyat işlemlerinin en zorlu aşaması, yüksek katlı ya da apartman geçişleri zor olan binalardan taşınılmasıdır. Sınırlı sayıda personelin sürekli in, çık yaparak gerçekleştireceği nakliyat işlemleri hem çok fazla zaman kaybına hem de birtakım hasarların oluşmasına neden olabilir. Bu gibi durumlara getirdiğimiz en güvenilir çözümse asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktır. Güncellenen hidrolik asansörlerle verdiğimiz hizmet sayesinde yüksek katlardan ya da dar apartmanlardan taşınılması son derece kolay olmaktadır.
Taşınmanın özellikle taşınacak kişilere sunduğu en büyük zorluksa, eşyaların toplanması ve de doğru bir biçimde paketlenmesidir. Bu noktada da bizler devreye girerek, özel eşyalarınız haricindeki diğer tüm eşyaların toplanmasını ve de özel havalı naylonlarla paketlenmesini sağlıyoruz. Sunduğumuz Atasun evden eve nakliyat ile ambalajlı nakliyat işlemlerinin hızlı, güvenilir ve de hijyenik olmasını da alanında son derece deneyimli ve güvenilir personellerimizin çalışma şekilleri olmaktadır.
Şehirler Arası Taşımacılıkta Güvenilirlik
Sunduğumuz tüm nakliyat hizmetleri sadece şehir içi ile sınırlı kalmayıp, şehirler arası nakliyat hizmeti ile tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır. asansörlü, özel ambalajlama tekniklerinin kullanıldığı ve de her ekipte marangoz desteğinin sunulduğu hizmetlerimizin yanında, bir de de tüm taşınma sırasında eşyalarınızın sigortalanması yer almaktadır. Sigortalı ev taşıma firması olarak sunduğumzu şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ve de parça eşya taşıma hizmetlerimiz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.


İletişim İbrahim Şasi: Evden Eve Nakliyat

Telefon: 02324528288

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder