KEMAN VE PİYANO ÖĞRETMENİ

Yayınlanma Tarihi: 08-12-2017 14:16:00 | İlan Sahibi: ebru gülçiçek | ŞEHİR: istanbul Avrupa | ADRES: AVCILAR | Comments |

1991 doğumluyum, müzik eğitimine 1998 yılında Erkan Yalçın ile solfej ve şan dersleriyle başlamıştır. 2003 yılında Bolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazandım. Güzel sanatlarda orkestra ve armoni, ile piyano, ile keman dersleri ile kendimi geliştirmeye başladım. Mezun olduktan sonra, 2010 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı TÜRK SANAT MÜZİĞİ şan bölümünü kazandım. 2012 yılından bu yana keman, piyano, müzik teorisi ve solfej dersleri vermekteyim.
İnsan sosyal bir varlıktır ve hayatta kalabilmesi için birbirleriyle iletişim içerisinde olmaya zorunludur. Bu iletişim alanlarından en önemlisi sanattır. Sanata duyarlılık kazanan birey, kültürel dünyasında gelişir ve çağdaş bir toplum olabilmenin yolunu açar.

Geleceğe sağlam adımlar atabilen bir gençlik ancak sanatla harmanlanmış beyinlerle sağlanabilir. Bu düşünceyle böyle bir toplumun oluşabilmesi gelişmeye açık ve eğitilebilir gençler sayesinde olacağını düşünmekteyim.
Ders: Piyano tekniği, nota bilgisi ve gerek armoni, form ve genel teori bilgisinin zamanında ve dozunda öğretilmesi zorunluluğuyla oldukça kapsamlı bir eğitim sürecini kapsamaktadır.

Kullanılan metotların, öğrenci yaşının ve karakterinin, eğitmenin empati yetisinin derslerin kalitesi üzerinde yadsınamaz bir etkisi vardır.

Her sanat dalında olduğu gibi müzik de sabır, istek ve istekli bir çalışmanın sonucunda kendini kişide tatmin ederek gösterir.
İstanbul Avrupa Yakasında, kendi evimde keman ve şan dersi ; öğrencinin evinde ve stüdyoda ( Studıo Sanat) ise başlıkta belirttiğim bütün dersleri veriyorum.
Piyano ve Şan dersleri her seviyede, Keman derslerini ise başlangıç seviyesinde veriyorum. Dersler; Klasik Müzik ve Batı Müziği temelli olup, öğrencinin isteğine göre popüler parçalar da çalışabiliyoruz.
Ücretsiz tanıtım dersi ve sorularınız için;
telefon, mesaj, whatsapp, ve mail yoluyla iletişim kurabiliriz.
Müzikle kalın...

Ebru Gülçiçek
5333159261

Avcılar/İstanbul


İletişim ebru gülçiçek: KEMAN VE PİYANO ÖĞRETMENİ

Telefon: 5333159261

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder