İTHALAT - İHRACAT - GÜMRÜK - ULUSLARARASI NAKLİYE

Yayınlanma Tarihi: 01-10-2017 14:49:40 | İlan Sahibi: Timur Türker | ŞEHİR: istanbul | Comments |

Yaklaşık 20 yıldır Lojistik ( depolama, deniz, kara, hava kargo, iç nakliye ) İthalat-İhracat, gümrükleme sektörlerinin tüm kademelerde görev aldım. Bu zaman zarfında Türkiye'nin tüm gümrüklerinde iş yapan gümrükçüler, uluslararası nakliyeciler, iç nakliyeciler, gümrüklü antrepocuları yakından ve derinlemesine tanıma fırsatım oldu. Her birinin nasıl çalışma yaptığını, hangi firmanın size neleri vaat edip, neleri yapıp, neleri yapamayacağını en ince detaylarına kadar bilmekteyim.

Son 10 yıldır çalıştığım metalurji ithalat/mümessillik firmasında ithalatın operasyonel başlangıcından sona eriş sonrası ithalat maliyetlendirmesini yaptım.. ( çok basit ve anlaşılır excel tablosunda ki söz konusu firmada hala benim yaptığım excel maliyet tablosunu kullanmaktadırlar ) firma ithalat evrak arşivlemesini ( tüm evraklar tek tek tarafımdan scan edilip, önem sırasına göre kategörilerine göre numaralandırılır ve istenildiğinde hemen ulaşılabilecek düzende hem dijital hem de dosya halinde saklanır ) ayrıca firmanın gümrükçüler ve nakliyeciler ile ilgili olan ilişkilerini yönettim ( firmanın en iyi ve en ucuz maliyetli çalışması için görüşmeleri yürüttüm )

Derin tecrübelerimi paylaşabileceğim kişi ya da tüzel firmalara bu konularda danışmanlık yapabilirim. Şayet İthalat ya da İhracat konusunda yeni firma kurmayı düşünüyor ve bilgi edinmek istiyorsanız, tam da aradığınız kişi olduğumu söyleyebilirim. Hiç çekinmeden arayın, görüşelim..

Saygılarımla..
Timur Türker
E-MAİL: tmrtkr@gmail.com
0553 444 80 96

İletişim Timur Türker: İTHALAT - İHRACAT - GÜMRÜK - ULUSLARARASI NAKLİYE

Telefon: 0553 444 80

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder